2018 TYT 1. Oturum Coğrafya Konu Anlatımlı Pdf İndir

Derslerinizde başarıyı elde etmeniz açısından konu tekrarları sizler için çok önemli bir yer kaplamaktadır. Bizlerde sizin derslerinize eksiksiz bir şekilde hazırlanmanız için hazırlamış olduğumuz 2018 TYT 1. Oturum Coğrafya Konu Anlatımlı kitabının PDF Dosyasını sitemizde yayınlamış bulunmaktayız. Yeni eğitim öğretim ve sınav sistemine uygun bir şekilde Evrensel İletişim Yayınları tarafından basılan kitap 398 sayfadan oluşmakta.

Kitabın hazırlanışında:

MEB müfredatının tümünü kapsamasına,

Bilimsel bakımdan günümüzün çağdaş coğrafya değerlerine uygun olmasına,

Okunabilir, sade ve anlaşılır olmasına,

Estetik yönden anlaşılır olmasına, özen gösterilmiştir.

Bahsedilen yönleri ile Coğrafya yardımcı kitabı öğrenci ve öğretmenlerimizin ihtiyacı olan her şeyi içerisinde barındırmaktadır. Her ünitenin sonundaki özgün testler, değişen YKS sınav sisteminin yapısı göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Konuların pekiştirilmesi ve gelecekteki sınavlara öğrencilerimizin güvenle bakabilmesi için test sayısı fazla tutulmuştur. Kitap bu yönü ile aynı zamanda bir soru bankası özelliğindedir. Sınavda yüksek başarıyı hedefleyen öğrencilerin YKS sınavı öncesi bitirmesi gereken kitaptır. Akıllı tahtaya tam uyumludur.

2018 TYT 1. Oturum Coğrafya Konu Anlatımlı kitabının pdf halini ve düşük seviye telefon ve ekitap okuma tabletleri için hazırlanmış epub haline sitemizden ulaşabilirsiniz.

2018 TYT 1. Oturum Coğrafya Konu Anlatımlı Pdf İndir

Comments
  1. Emre

    İndirme linki nerede?

ADD YOUR COMMENT