2018 TYT Türkçe Video Çözümlü 20’li Deneme Sınavı (1. Oturum) Pdf İndir

Evrensel İletişim Yayınları tarafından basılan ‘’2018 TYT Türkçe Video Çözümlü 20’li Deneme Sınavı (1. Oturum)’’ PDF ekitap formatında sitemize eklenmiştir. Öğrencilerin bilgisayar, tablet ve ceptelefonları aracılığıyla sınavlara hazırlanabilmelerine olanak sağlayan derspdfleri.com sitesi bu 240 sayfalık çalışma kitabını da pdf olarak indirebilmeniz için yayınlıyor.

ÖSYM’nin değişen sınav sisteminde Türkçe dersi daha çok önem kazandı. Sayısalcı öğrenci, sözelci öğrenci, eşit ağırlık öğrencisi, hedefi önlisans, lisans olan öğrenci! En çok türkçe sorusu çözen öğrenci kazanacak!

MEB’in Türkçe kazanımlarına birebir uygun 20 adet deneme sınavından oluşur. Sınavlar ileri seviye Z serisi zor sorulardan oluşur. Sınavların videolu soru çözümlerine ve cevap anahtarlarına Evrensel Dijital www.evrenseldijital.com uygulamasından ulaşılabilir.

Öğrenci ve öğretmen soru çözümlerine PC üzerinden www.evrenseldijital.com adresinden, akıllı telefonunda “evrenseldijital” uygulamasını telefonuna indirerek ulaşabilir.

Akıllı telefonların Android ve IOS platformlarında ücretsiz ve üyelik gerektirmeden kullanabilirler

Akıllı tahtaya tam uyumludur.

Sınavlarda yüksek başarıyı hedefleyen öğrencilerin kitabıdır.

Evrensel İletişim Yayınları işbirliği ile çıkartılan kitabı sitemizden pdf olarak indirebilirsiniz.

2018 TYT Türkçe Video Çözümlü 20’li Deneme Sınavı (1. Oturum) Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT