2018 YKS TYT Temel Matematik Soru Bankası EA – Sözel Pdf İndir

En kaliteli yayınlar arasında seçmiş olduğumuz Evrensel İletişim Yayınları tarafından basılan 2018 YKS TYT Temel Matematik Soru Bankası EA – Sözel kitabını inceleyip sizler için PDF haline getirdik ve sitemize ekledik. Bizlerde öğrencilerimize yardım etmek amacıyla 2018 YKS TYT Temel Matematik Soru Bankası EA – Sözel kitabının 208 sayfalık tüm içeriğini PDF haline getirerek sitemizde yayınlanmış bulunmaktayız. PDF dosyamız tamamen eğitim amaçlı yapılmış olup öğrencilerimize özel bir şekilde hazırlanmıştır.

Bu kitap; YKS öncesi bol soru çözmek isteyen öğrencilerin bitirmesi gereken, sınavda yüksek başarıyı hedefleyen öğrencilerin kitabıdır. Kitapta öğrencilerin soruları çözerken kullanması amacıyla boş çalışma alanları yer almaktadır.

Öğrencilerin bütün kazanımlarını sınava yansıtabilmesi amacıyla her düzeyde bilgiyi ölçebilecek ve yorum gücünü geliştirecek kolay sorulardan oluşmaktadır.

MEB Talim Terbiye Kurulu’nun belirlediği müfredat programına ve ÖSYM kriterlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Akıllı tahtaya tam uyumludur

Derslerinizde başarıyı elde etmeniz açısından konu tekrarları sizler için çok önemli bir yer kaplamaktadır. Bizlerde sizin derslerinize eksiksiz bir şekilde hazırlanmanız için hazırlamış olduğumuz 2018 YKS TYT Temel Matematik Soru Bankası EA – Sözel kitabının PDF Dosyasını sitemizde yayınlamış bulunmaktayız. Yeni eğitim öğretim ve sınav sistemine uygun bir şekilde Evrensel İletişim Yayınları tarafından basılan kitap 208 sayfadan oluşmakta.

2018 YKS TYT Temel Matematik Soru Bankası EA - Sözel Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT