2018 YKS TYT Türkçe Konu Anlatımlı Pdf İndir

Sınava hazırlık için optimum düzeyde hazırlanmış olan 2018 YKS TYT Türkçe Konu Anlatımlı kitabının PDF dosyasını bütün ders ve konular dahilinde olacak şekilde paylaşmaktayız. Sizler için en çok kullanılan kaynaklar arasında seçmiş olduğumuz Evrensel İletişim Yayınları gibi kaliteli bir yayınevinden çıkmış olan bu kitabı, titiz bir şekilde sınavda fazla zorlanmayacağınız biçimde bir PDF dosyası haline getirerek sunmuş bulunmaktayız.2018 YKS TYT Türkçe Konu Anlatımlı PDF dosyası içerisinde öğrencilerin sınavdan sorumlu olduğu bütün konular dahilinde hazırlanmıştır.

2017 yılından itibaren üniversite sınavlarında kullanılacak olan müfredat programına, MEB kazanımlarına ve ÖSYM kriterlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Kitap, hem edebiyat dersini hem de dil bilgisini öğretmeyi amaç edinmiştir. Öğrencilerin konuları daha iyi kavrayabilmesi için konular “Hafıza Teknikleri ve Çağrışım Yöntemleri” ile anlatılmıştır. Konuyu okuduktan sonra “Şifre Kutucukları” sayesinde bütün konuların kolay bir şekilde akılda kalması ve unutulmaması sağlanmıştır. Yıllardır öğrencilerin sorduğu sorulardan oluşan “Can Simidi” başlıklı notlarla akılda kalıcılık kolaylaştırılmıştır. “Adını Unut Bunları Unutma!” ve “Son Bakış” bölümleri ile kısa konu tekrarları yapılmıştır. Konu sonlarındaki “Dört Dörtlük Sorular” öğrencinin en çok karşılaşabileceği dört çözümlü sorudan oluşmaktadır. Dört soru ile anlatılan tüm konu özetlenir. “Sorularımızı Tanıyalım” başlıklı sayfalar ise tüm soru şekillerini tanımaya yardımcı olacaktır.

Bu kapsamlı çalışmanın temel amacı, öğrencinin sınavlardaki bütün soruları doğru cevaplamasını sağlamaktır.

2018 YKS TYT Türkçe Konu Anlatımlı kitabının pdf halini ve düşük seviye telefon ve ekitap okuma tabletleri için hazırlanmış epub haline sitemizden ulaşabilirsiniz.

2018 YKS TYT Türkçe Konu Anlatımlı Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT