AYT Video Çözümlü Biyoloji 30 Deneme Sınavı Pdf İndir

Öğrenciler sınav dönemleri yaklaşırken kaynak kitap arayışlarına ara vermeden devam ediyor.Bizler de bunun için en faydalı kaynak kitaplardan biri olan AYT Video Çözümlü Biyoloji 30 Deneme Sınavı kitabını yayınlıyoruz. Kitabın pdf olarak indirebilmeniz için düzenlenmiş hali 152 sayfadan oluşmaktadır.

ÖSYM’nin değişen sınav sistemine uygun hazırlanmıştır. Üniversite giriş sınavına hazırlanan öğrencilerin sınav öncesi genel tekrar yapmasını sağlar. Sorular hazırlanırken lise müfredatı, üniversiteye giriş sınavı soruları, konu dağılımları, soru tipi ve seviyeleri dikkatle incelenmiştir.

Soruların tamamı video çözümlüdür. Video çözümleri öğrencilerin konu tekrarı yapmalarını sağlayarak bilgilerini pekiştirir. Sınavların cevap anahtarlarına ve soru çözümlerine Evrensel Dijital uygulamasından ulaşılabilir. Uygulamayı PC üzerinden www.evrenseldijital.com adresinden, akıllı telefondan “evrenseldijital” uygulamasını telefonuna indirerek kullanabilirler.

Akıllı telefonların Android ve IOS platformlarında ücretsiz ve üyelik gerektirmeden kullanabilirler. Akıllı tahtaya tam uyumludur.

Evrensel İletişim Yayınları işbirliği ile çıkartılan kitabı sitemizden pdf olarak indirebilirsiniz.

AYT Video Çözümlü Biyoloji 30 Deneme Sınavı Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT