Beni Yine De Sever Misin? Pdf İndir

MEAV Yayıncılık tarafından değerli okuyucularımızın önüne serilen bu eserimize tam olarak ulaşabilmek ve okumak için sitemizden PDF olarak yararlanıp Beni Yine De Sever Misin? kitabıyla ilgili okuma doyumuna ulaşabilirisiniz.

Şu sevgi denen, gözle göremediğimiz şey nedir?

Martin çok endişeliydi, acaba annesi bir gün onu sevmekten vazgeçer miydi? Annesi onun tüm kuşkularını yok edecek ve ona olan sevgisinin asla bitmeyeceğini söyleyecekti.

Annelerinin bitmek tükenmek bilmeyen sevgileri hakkında çocukların kafalarını kurcalayan tüm sorular, öylesine bir incelik, zekâ ve yumuşaklıkla soruluyor ki, bu konu hakkında yazılmış en güzel hikâyelerden biri ortaya çıkıyor.

Almanca, İngilizce, İtalyanca, Çince ve Rusça dahil olmak üzere bugüne kadar 13 dilde yayımlanan bu kitap, şimdi Türkçe olarak okurlarıyla buluşuyor!

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Beni Yine De Sever Misin?, Catherine Leblanc tarafından kaleme alınan oldukça başarılı bir eser. Kitap çıktığından bu yana çok satan kitaplar listesinde olmayı başardı. Kitapseverler Beni Yine De Sever Misin? kitabına PDF ve Epub olarak sitemizden ulaşabilirler.

Beni Yine De Sever Misin? Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT