Gökyüzüne Not Pdf İndir

Edebiyat dünyası içerisinde önemli bir kaleme sahip olan Ahmet Batman bu alanda oldukça başarılı bir eser ortaya koymuştur.Ayrıca Gökyüzüne Not yazarın bu alandaki üretme kabiliyetini de ortaya koymuştur.

Ne balığın yeri akvaryum ne kuşun yeri kafes…

Herkesin bir vatanı var benimki sensin…

Küçük bir mucize istiyorum. Senin yanımda olduğun ve benim sadece sana ait olduğum bir mucize. İkimiz için yazılmış ama ikimizin de okumadığı bir kitap, bize birbirimizi anlatan ama dinlemeye korktuğumuz bir şarkı ve hiç bakmadığımız ama içinde sadece ikimizin olduğu bir fotoğraf olsun istiyorum.

Senin hikâyende kendime bir yer arıyorum. Belki de ikimiz için yeni bir hikâye yazmak istiyorum. Mutlu olsam da olmasam da bu benim hikâyem demek istiyorum. Bu dünyada tek bir hayat yaşayacaksak eğer ve sonunda biten bizim hikâyemiz olacaksa yaşadığımız hikâye de bize ait olmalı…

Bir sokak arasında tuttun ellerimi, ki ben buna bile hazır değildim. Gözlerin gözlerimdeydi. “Ömrümü vereceğim kadın sen misin?” der gibi baktım. “Sen benim için yaratıldın” dedin gözlerinle. O sessizliğin içinde gözlerimizle konuştuğumuz ne varsa gökyüzüne not olup uçtu ve biz bir mucizeye inanıp sonsuz bir hikâye olmak istedik.

Şimdiden dilden dile isminden söz ettiren Gökyüzüne Not, okuyucularını edebi anlamda oldukça doyuracak gibi duruyor.Ahmet Batman gibi usta bir kalemden daha azı beklenemezdi. Kitabın PDF haline ulaşıp sitemizden indirebilirisiniz.

Gökyüzüne Not Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT