İslam Bu – Muhammedi İslam Pdf İndir

Edebiyat dünyası içerisinde önemli bir kaleme sahip olan Cemil Kılıç bu alanda oldukça başarılı bir eser ortaya koymuştur.Ayrıca İslam Bu – Muhammedi İslam yazarın bu alandaki üretme kabiliyetini de ortaya koymuştur.

İslam dinini metafizik anlatılar düzleminde ve salt inançsal içerikle değerlendirmek gerçeği görmeyi engelleyen büyük bir yanılgıdır. Bu yanılgıdan kurtulup İslam’ın doğuş yıllarındaki toplumsal yapı teşhis edildiğinde Hazreti Muhammed’in mesajının ne denli sınıfsal bir mahiyet taşıdığı apaçık bir biçimde görülecektir. İşte bu nedenle biz İslam’ı toplumsal bir hareket olarak görmekteyiz. İslam’ın toplumsal bir hareket olduğu gerçeğini gören pek çok Müslüman düşünür onu yeni ve çağdaş bir okumaya tabi tutmak durumunda kalmıştır.

Biz de bu çalışmada bu yöndeki çabalara bir katkı sunmak istiyoruz.

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz İslam Bu – Muhammedi İslam, Cemil Kılıç tarafından kaleme alınan oldukça başarılı bir eser. Kitap çıktığından bu yana çok satan kitaplar listesinde olmayı başardı. Kitapseverler İslam Bu – Muhammedi İslam kitabına PDF ve Epub olarak sitemizden ulaşabilirler.

İslam Bu - Muhammedi İslam Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT