Lacivert: Safir Pdf İndir

Edebiyat dünyası içerisinde önemli bir kaleme sahip olan T. Y. Mazer bu alanda oldukça başarılı bir eser ortaya koymuştur.Ayrıca Lacivert: Safir (Poster ve Ayraç Hediyeli) yazarın bu alandaki üretme kabiliyetini de ortaya koymuştur.

Isolation Unity’de hayatta kalmak için yapmam gerekenler:

– Odaklan

– Rol Yap

– Ölme

– Ve James’i sev. James’i sevmekten vazgeçme. Kalbinin ağrısı dayanılmayacak kadar artsa da buna devam et. Onun seni sevmeye yeteneği olmasa bile onu sev. Ve ancak o ölürse öl.

James ve Beren’in akıl almaz macerası hız kesmeden devam ediyor.

Ailesi ile sürdürdüğü sorunlu hayattan kaçan Beren, kendini James Hunter’ın son derece gizli ve sır dolu dünyasında bulduğunda her şey için çok geçtir.Beren sırlarla dolu, lacivert gözlü genç adama çaresizce âşık olmakla kalmamış, hayatını onun ellerine teslim ederek tehlikeli bir oyunun içine sürüklenmiştir. Isolation Unity’nin James’e verdiği görev iyice karmaşıklaşırken, Beren’in gerçek kimliğini gizlemek her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. James tüm risklere rağmen, başladıkları oyunu sürdürür. Çünkü genç kızı koruyacağına söz vermiştir. Oysaki Beren tek bir şeyden emindir. Yuvanın tanımı artık James’tir. Bu yuvayı hangi hayatta kuracağı önemli değildir.

Sıra dışı teknoloji, akıl almaz görevler ve çılgın evrenin içinde kaybolan Beren, James’in kalbine dokunmayı sonunda başarabilecek midir? Ve bunu başarsa bile, ikisi de hayatta kalabilecek midir?

Ephesus Yayınları aracılığıyla okurların hizmetine sunulan bu kitaba sitemizden kolaylıkla ulaşabilirisiniz.

Lacivert: Safir  Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT