Sarayın Bozkurtları Pdf İndir

Kaynak Yayınları iş birliğiyle okuyucuların sofrasına sunulan Sarayın Bozkurtları okuyucuları gerek içeriğiyle gerekse biçemiyle bekleyenlerini adeta mest etmekle kalmamış, bekleyenlerin Sabahattin Önkibar tarafından kaleme alınacak bir sonraki kitabı heyecanla beklemesini sağlamıştır.

“Sabahattin Önkibar, AKP-MHP ittifakını, ülkücü hareketteki bölünmeyi ve değişen dengeleri incelediği Sarayın Bozkurtları’nda, Türkiye’nin son dönem siyasi gerçeklerinden çarpıcı kesitler aktarıyor. Kitabında, ülkücülerin tarihine dair şaşırtıcı bilgilere, tanıklıklara ve anılara yer veren Önkibar, Alparslan Türkeş’ten Devlet Bahçeli’ye, Muhsin Yazıcıoğlu’ndan Meral Akşener’e açılan yelpazede bir portreler galerisi de oluşturuyor.

– Ülkücülere hangi virüsler, ne zaman şırınga edildi…
– Bahçeli, başbakanlık ve cumhurbaşkanlık tekliflerini neden reddetti…
– Ülkücü mafya nasıl doğdu…
– Ülkücüler Recep Tayyip Erdoğan’ı gençliğinde neden sorguya çekmişti…
– Ülkücü camiadaki “fikir işportacıları” kimler…
– Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümü ve FETÖ…
– Devlet Bahçeli’nin esrarengiz buluşmaları ve tuhaf kararları…
– Akşener ve İyi Parti gerçeğinin ardında ne var…
– MHP, Saray’a nasıl bağlandı…
– Bahçeli, Erdoğan’la neden kol kola girdi…

“Çalışmamız -tarihe not düşme adına- ülkücü hareketin fikirsel kaynaklarını, dünden bugüne seyri ve bölünmesini, yani mini bir tarihini sunma gayesine matuftur. Son siyasi gelişmelerde ülkücü camianın takındığı farklı pozisyonlar enine boyuna değerlendirilmekte, ülkücülere karşı dışarıdan ve içeriden yapılan operasyonlar ifşa edilmektedir.”
-Sabahattin Önkibar-

Şimdiden dilden dile isminden söz ettiren Sarayın Bozkurtları, okuyucularını edebi anlamda oldukça doyuracak gibi duruyor.Sabahattin Önkibar gibi usta bir kalemden daha azı beklenemezdi. Kitabın PDF haline ulaşıp sitemizden indirebilirisiniz.

Sarayın Bozkurtları Pdf İndir

ADD YOUR COMMENT